Co se u nás děje..

4. června 2014 v 15:41 | Máculka
Řekla bych, že je toho docela dost:-)

Dokončila jsem konečně "tu mrchu" BOM 2013. Vyšla tak, jak jsem si představovala.

Sice nevím proč, ale většinou mi na dece jeden roh takhle "pěkně" ujede. Tady jsem si toho ale všimla až při našívání lemu, nechtělo se mi už nic párat a tak jsem to nechala.

Vyzkoušela jsem zase něco nového, to když jsem na zadní stranu mezi deky přišila pás se zbývajícími půlenými čtverci. A jo, líbí se mi to.
Takže finální foto...

Fotila jsem v půl šesté ráno v práci:-) To ráno,kdy jsme měli po obědě odjíždět na celovíkendový závod
Jarní trojúhelník 2014 Který se už po několikáté konal v Mariánských Lázních.

Jedná se o třídenní orientační závod, kdy se každý den běží jiná trasa. Náš oddíl tam byl už loni, mi se přidali až letos a udělali jsme moc dobře. Počasí bylo super, naše parta je super vždycky.
Pdotýkám, že orientační běh jsme zkoušeli poprvé. Původně jsem tam jela jen jako podpora a servis pro moje děti ale naše milá organizátorka výjezdu mi nakukala, že to dám, ať běžím s klukama taky. Já se nechám vždycky vyhecovat :-)
Takže jsme tři dny běhali po lesích s mapou v ruce a já byla pyšná matka, protože jsem toho svojeho závodního synka ani moc nebrzdila. Starší syn vždycky v lese pindal, jak ho to nebaví a jaká je to blbost. Ale myslím, že pindal jen proto, abych si nemyslela že ho to baví. Nedělní závod už běžel můj malý závoďák úplně sám. 2,9 km dal za 27,39 min. Já se starším jsme si to taky sami zkusili za kluka, který chudáček celý den problinkal. Náš čas? 60, 42m.... No co, tak jsme zabloudili :-) Kdyby jsme se hned první den nediskvalifikovali, mohli jsme být třetí. Ale v naší kategorii HDR - hustejdrsnejrodinej - jak to nazval syn, jinak je to Hoši Dívky Rodiče - vyhlašovali všechny.
Celý víkend byl nabitý pohybem, 11 malých dětí to je jak pytel blech. Moji kluci jsou tam nejstarší. A starší syn se už spíš zapojuje do trenérského týmu. 4tyři hodinky na závodě - z toho samotný závod měl kolem půl hodiny - pak bazén, procházka ke zpívající fontáně, zmrzka, pizza, v podvečer vyhlašování dne, lítaní dětí do deseti venku, potom samozřejmně "schůzování" nás rodičů kdy jsem se statečně držela svého vína a nenechala jsem se strhnout k žádným zvěrstvům :-). Druhý den to stejné a v neděli po závodech šupky dupky domů. Až tam jsem zjistila, že mě tak strašně bolí nožičky až jsem se na ně ani postavit nemohla :-)
Fotek mám hrozně málo protože jsem byla jen účastník a tak jsem se fotit jen nechala :-) Až budu mít nějaké fotky, udělám obrazový článeček.
Takhle jen ukázka

I můj starší synek si našel zábavu, však ho ty mrňata naprosto zbožňujou a on si s nimi může dělat co chce. Je jako magnet na malé děti, všechny ho milují. Od malinka je takový. Takže kdo se s ním houpal, ten byl šŤastný jak blecha. Děvčata si z něj večer udělali princeznu, čelenku, sponečky, kytičky a tak :-)
Výšlap na rozhlednu byl nápad můj a mého parťáka se kterým se navzájem vozíme autem. Dětem se to moc líbilo a mě bylo líto, že jsem to až nahoru nedošla, z toho točivého pohybu se mi motala hlava jak čert ale přesto jsem vyšlapala až nad stromy. Taky jsem vyfotila zbytek výpravy který čekal dole :-)

Naše šikovná organizátorka nám zajistila spaní pod střechou v jakési klubovně. Ostatní účastníci závodů sali ve stanech ( nevám kde )
V jedné místnosti nás spalo cca 25 :-)

Těšíme se na příští ročník!

No a protože mějěště teď tak bolí nohy, vytáhla jsem děti včera na kolo. 13km z kopce do kopce a nakonec jsme jeli "na skokánky".

Na stará kolena ze mě bude ještě sportovec!!!!
A to nás teď o víkendu čekají další závody pořádané naším oddílem a 21.6. se mi děti přihlásili na Spartan Race konaný na Klínovci :-)
Takže sportu zdar a teplému počasí zvlášť!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama