Bahňák 2014

21. května 2014 v 11:58 | Máculka |  Povídání
Můj mladší syn hrozně rád závodí. Vím to o něm a někdy před ním závody zatajím. Já vím, není to pěkné ale když já pro závodění nejsem tak zapálená jako on :-)
Naposledy se přihlásil na Bahňák - závod IZS 2014. A musím říct, že je to teda masakr závod. Tiše jsem doufala, že při prohlížení fotek z předchozích ročníků, které jsme našli na netu, si to rozmyslí a nebude tam chtít. Ale čím horší ty fotky byly, tím víc se těšil.
Jedná se o závody primárně pro hasiče, záchranáře, policisty a jsou opravdu náročné. Musím říct, že akce byla perfektně připravená, nikde žádný zádrhel, pro závodníky byl i oběd a nápoj zdarma - což se mi zdá jako fajn bonus. Závodí se v pořadí - děti, dorost, ženy, muži a týmy. Překážky jsou fyzicky náročné a já bych nezvládla ani tu první:-) Buď se plazíte nebo potápíte v bahně a nebo něco přelézáte, podlézáte.

Z našeho oddílu se podařilo na poslední chvíli přihlásit 6 superhrdinů. Všichni to přežili :-) Sice se po dokončení nemohli zimou ani sami svléknout, umýt a obléknout abyli vážně úžasní. A všichni se už těší na příští ročník.
Fotek mám jen pár ale doufám, že další budou brzy na ofiko stránkách závodu.
Pokud by jste měli zájem tak si o závodě přečtěte a podívejte se tady.


Málem bych nezmínila, že naše děti se bez přípravy umístili v první polovině a můj syn byl celou 500m trasu zvládl za 6,44 minuty. Z oddílu první, celkově 13 ze 40 odvážných dětských závodníků.

Příští rok chce startovat i můj starší syn, který nikdy závodit nechce ! Tak uvidíme, jak to všechno dopadle :-)

Pěkný den
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maja Maja | 21. května 2014 v 14:16 | Reagovat

Hih...tak na niečom podobnom bol aj švagor. Ale ja sa pridávam na Tvoju stranu. Jednak mám pocit, že by som nikam nebola schopná vyliezť a pod. a po druhé...fuuuuuj, nemám rada mokro a špinu. :D checheche A čo ešte taká mokrá špina!!! :D

2 Ali Ali | E-mail | Web | 21. května 2014 v 21:57 | Reagovat

Hmmm... tak to by nebylo nic pro mě. Statečnému závodníkovi moc gratuluju ke krásnému umístění!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama