Jak jsem nebyla na PPM 2014

6. dubna 2014 v 14:44 | Máculka |  Povídání
Tento post je pro mě velkým zklamáním, ale vy se mi klidně můžete zasmát :-)

Včera jsem se ráno vydala na PPM. Nejela jsem sama, starší syn a moje teta vyrazili se mnou. Plán byl, že se zastavíme u bratrance, na výstavě, na Olšanech a do Ikey. Takže...

1. - Bratranec - tam to bylo ještě fajn, žádný náznak že se něco pokazí, jen jsem odjížděla trochu umazaná od dětí :-)

2. - PPM - parkování na Zličíně. Tam jsem zjistila, že seznam do Ikea i s adresou PPM mám doma. Nevadí, najdu to na internetu v mobilu. Mobil vybitej... No nic, tak to najdu u syna. Nešel mu internet... Nevadí, zajedeme na Palmovku a odtud to je kousek pěšky. Moje teta má klaustrofobii a metrem nerada jezdí. Tak jsme s klukem vymýšleli blbosti a ani neměla čas si uvědomit, že je v tunelu. Vyjdeme z metra a nikde žádná cedule " tudy na PPM " nebo tak něco. Jako druhý záchytný bod jsem čekala davy ženských, ověšených látkami. Nikde ani jedna. Jako optimistka jsem se nevzdávala. Zavolám domů a můj drahý nás povede podle mapy! Trochu dohadování, pak i hádky o to, že opravdu žádný koleje přecházet nemusíme, protože vedou nad námi - na což mi drahý oponoval že to není pravda a ty koleje jsou před námi, žádná cesta tam nevede a on neví jak to máme přejít (to už mi sršeli blesky z očí a odpověděla jsem mu, že přece po přechodu pro chodce který sice on na satelitní mapě nevidí ale mi přes něj přeci jdeme) až nás dovedl... na Harfu!!! V tu chvílku jsem položila telefon, a hrdě jsme odkráčeli do metra a vydali se na Olšany, protože mě touha po PW a utracení hromady peněz naprosto přešla.
3.Olšanské hřbitovy - šla jsem tam hledat hrob našeho předka. Správnou část jsme našli, hrob nikoliv. Až doma jsem zjistila, že část sice správná byla, ale oddělení nikoliv. Další znamení, že se nevyplácí mít vybitý telefon... Jinak bych omyl zjistila hned. Naštěstí jsem na netu našla hodou osobu, terá se mi tam snad brzo mrkne...
4. Ikea - dobře, nebyla jsem na vástavě, koupím si teda ty drahé závěsy. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50261924/
A měli je? Ne!!! Takže teta si koupila co potřebovala do rekonstruovaného bytu a já už se tam skoro hroutila beznadějí. Ano, mám vše ostatní co jsem chtěla na chatu, až na ty závěsy. Už jsem měla maplánováno, jak s nimi obšiju kuchyň a i na závěsy na chatu mi zbyde ale nic. Nic! Naštěstí to zachránily svíčky. Těch jsem si tedy koupila hóóódně :-) Doma jsem zjistila, že už ta balení dělají menší ! Ne 36 ale 30ks. Potěšili mě jejich nové vůně, kromě modré, nevíc jsem byla unešená šeříkovou. A byla jsem docela zklamaná, že jsem tam už nenašla vůni jablka se skořicí, co pálím doma přes zimu. Ještě mám dvě balení a do zimy daleko, tak uvidíme.

Poslední zastávka bylo KFC slíbené synovi.
Cestou domů se nic nestalo a užili jsme si to.. Přesto celý den hodnotím jako naprostý propadák.

Zkrátka - naprostý den blbec!!!

Ps: doma jsem drahému na mapě během 5 vteřin ukázala, kudy nás měl vést ale přesto trvá na tom,že tam cesta nevede!! Už se nedivím, že pokaždé když někam vrazíme, zabloudí :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ajka ajka | Web | 6. dubna 2014 v 20:37 | Reagovat

Ale co, příští rok se určitě na výstavu dostaneš:-))

2 Světluška 77 Světluška 77 | 6. dubna 2014 v 23:48 | Reagovat

Teda Marti, to byl den ... nemyslela jsem to zas tak doslova, když jsem říkala Ne abys přijela domů nadšená. Škoda, ale taky myslím, že to vyjde příště :-).

3 umaculky umaculky | 7. dubna 2014 v 9:37 | Reagovat

Když já nemám ani chuť tam příští rok jezdit... Navíc, tohle jsem plánovala 3 roky a pokaždé mi do toho něco vlezlo :-) Takže jestli se tam podívám, bude to až na 11.ročník :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama