Dokončený quilt

18. dubna 2014 v 20:02 | Máculka
z celoročního, vlastně skoro už to bude rok a půl, kurzu. Táhlo se to dlouho, já taky nebyla vzorná a větčinu bloků jsem došila až v lednu :-).
Docela se mi povedla. Musím se pochválit Usmívající se.
Málem jsem ji ani nevyfotila, dnes byl opravdu nabytý den. Dopoledne po práci jsme vyjeli na oběd k dědovi ( taštička se líbila), a kdybych se nepřinutila jet domů, tak bych tam seděla a povídala ještě teď. Cestou domů v autě jsem skoro usínala a doma jsem "padla za vlast " jak se u nás v rodině říká když je někdo opravdu unavený. Spala jsem tak dlouho až jsme málem se synem nestihli kino, které jsme si na dnešek naplánovali. Ale cestou úprkem v prk k autu jsem to stihla. Vyfotila jsem. Prošívání jste si mohli prohlédnout zde, tak už jen celkový pohled Mrkající

Ještě ji musím vyprat, protože spodní a vrchní kytičky na lemech jsem šila ručně a je tam vidět tužka, kterou jsem si je malovala. Taky musím vymyslet, co s ní budu dělat, protože na to, abych se s ní na noc přikryla je moc krátká a úzká. Ale k televizi bude dobrá, alespoň nebude takový boj o to, kdo se čím přikryje :-)

Užijte si víkend a přeji Veselé Velikonoce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Světluška 77 Světluška 77 | 18. dubna 2014 v 21:14 | Reagovat

Jů, Marti, další deka. Je parádní a prošití jí ohromně sluší - kytičky na lemu jsou nádherný. Vypadá to, žes opět zvítězila :-)

2 ajka ajka | Web | 19. dubna 2014 v 3:46 | Reagovat

Jojo, jen se pochval, však si to zasloužíš:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama