Od každého kousek....

24. listopadu 2013 v 14:01 | Máculka |  Povídání
Kuchyň s chodbou už máme hotovou a mohla bych zase něco ušít. Akorát, že se mi moc nechce.
Teda, ušila jsem dárek do Vánoční výměny u Ajky ale ten ještě nesmím ukázat, protože jsem ho ještě ani neodeslala :-)

Pak jsem taky při tom obrovském uklízení (to by jeden nevěřil, kolik zbytečných věcí si nastrká do skříní. Já pořád jen vyhazovala a vyhazovala a děti s mým drahým nestačili odnášet. Ale už mi na úklid zůstala jen jedna skříň) narazila na posledního kostlivce - top deky. Když jsem ho ušila, vůbec se mi nelíbil a byla jsem ráda, že na něj synek zapoměl. Je z jeho milovaného pyžamka které nosil i když už mu dolní kraj nohavic sahal až pod kolena. Tak jsem mu slíbila z něj ušít deku. Přidala jsem ještě oblíbené košile a jednu mikinu a všechna pole jsem oddělila bílou. A teď, po roce, se mi top náramně hodí Usmívající se. Syn je větší, takže "chlapácká" deka bude vhodnější a i bílý prostředek skýtá možnost pro aplikaci Assasina. Jestli o ní tedy ještě stojí. Poslední dobou by pořád hrál Tanky - World of tanks. Asi hodně populární hra, protože ji hrají snad všechny děti. Ale mě se vůbec nelíbí.

Omlouvám se ale s mobilem v dnešním světle toho moc nenadělám....

Tak snad tuto deku dokončím a mladej to bude mít pod stromeček jako překvápko..

Taky jsem byla u kadeřnice a po drobné změně v barevnosti účesu ( jsem "konzerva" a tak tu změnu vidím jen já a kadeřnice) jsem nejkrásnější ze všech krásných krasavic. A ještě jsen dostala od mé kadeřnice malý vánoční dárek. To bylo tak milé. Proto jsem sedla ke stroji a ušila jí podkafíčka. Snad se jí budou líbit.
A protože mikulášské dárky pro dospěláky v rodině ještě nenám, pustila jsem se už do nich. Sice šnečím tempem ale doufám, že do soboty je stihnu.
První vlaštovka

Protože se mi vážmě nechce nic dělat, tak jen okukuju, co dělají ostatní. Na oblíbeném food blogu http://jedlikovo-vareni.blogspot.cz/ mě oslovilo petrželkové pesto a recept k němu.

Recept si na stránkách lehce najdete a receptů je tam mnoho :-)) Můžete si také všimnout mého speciálního půllitru. Dostala jsem ho, když jsme byli na prohlídce Plzeňského pivovaru pro zvané. Dostal ho každý, s unikátním číslem pod kterým jsme zapsaní na jejich seznamu. Už si přesně nepamatuji, k čemu je to dobré ale to nevadí. Výlet to byl moc pěkný.
Tohle je můj výsledek onoho receptu

Taky se musím pochlubit, jakého máme kamaráda. Včera přišel k nám a podívejte, co přinesl :-)


Je to můj dobrý kamarád, společník na různé akce a zábavy, protože můj drahý v tomto směru společenský není na rozdíl ode mě. Takže vyrážím s tímto kamarádem, oba se pobavíme a já nemusím mít nikdy strach, že by mě někde nechal samotnou. Už jsme dlouho nikde nebyli ale doufáme, že se to změní. Vždyť přichází sezona plesů a tancovaček.

Prostě se toho u nás děje mnoho ale málo co má společného se šitím Usmívající se
Moje koženková červená kabelka také ještě není dokončená a čeká v koutku jako ta panenka.


Tenhle člen naší rodiny se má ze všech nejlíp, všechno má ma háku a pořád spí.
V příštím životě bych chtěla být naše kočka Usmívající se

Přeji pěkný den a pomalu se chystejme na Advent .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ajka ajka | Web | 25. listopadu 2013 v 1:23 | Reagovat

Nezbylo ještě něco v tý krabici?? Bych si taky smlsla ... i když neměla bych, no, ale kdo to má vydržet, kam dneska kouknu samá dobrota!:-D
Topík vypadá dobře, bude z něj pěkná deka.
Dárky na Mikuláše pro dospěláky? Fakt dáváš?? Sem asi něco zaspala, já dávám jen bonbonky a ještě jen nezletilým dětem:-)))
Jo a dárek do výměny si klidně neukazuj, ale foto pošli:-D

2 umaculky umaculky | 25. listopadu 2013 v 18:48 | Reagovat

Ano Ajko, dávám dárky mým dospělým ale nic si nezaspala. To jsem si vymyslela já sama protože mám vždycky radost, jakou mají oni radost :-) A vždycky to jsou jen maličkosti. Foto pošlu i ukážu, ale nejdřív to musím vyfotit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama