Máte nějakou 13. komnatu?

9. ledna 2013 v 10:00 | Máculka |  Šití
Já ano, jsou to dbě krabice zbytků. Doufám, že se díky šití různých bloků v rámci kurzů zbavím části své zásoby kousků, kousíčků, proužků, čtverečků a vůbec všelijakých odstřižků.
Už jsem si dokonale probrala sedmilitrový plastový box díky těmto blokům

A zůstaly mi tam jen díly které zůstaly po šití Červené a Pastelkové deky. Vzhledem k tomu, že obdélníkové deky budu šít ještě minimálně 4, další tam přidám a počítám, že z nich pak bude veselá deka.

No a protože se pouštím do lekce ve které se šijí Log cabiny, vyndala jsem další krabici zbytků.


Mám v ní asi 100.000 kilometrů proužků. Některé už jsou sešité do obrovského hada ( kotouč ) ale většina je jen roztříděná lodle šířky. Našla jsem i dílky co byly po došití Chalupářské deky a dokonce i pár pruhů z loňských vánočních dek pro mamku a tetu. Je vidět, že do krabice jen přidávám :-)

Našla jsem tam i zbytečky z Andělské deky a ty jsem v návalu pracovitosti sešila k sobě. Vyšlo mi to na dva bloky, to jsem měla radost.

Nechám si je jako náhradní, kdyby se ni nějaký z vyučovaných nelíbil nebo nechtěl dělat. Třeba tzv.domečkové bloky mě vůbec nebaví. Tyto sice moc vánoční nejsou ale barevně zapadají docela dobře.
No a jako poslední foto vám ukážu jeden z mojich vánočních dárků. Tento dárek je od mého zlatého dědečka a je pro mě o to víc cenný, že je to dárek od chlapa, něco co opravdu švadlenku jako já potěší. I krabičku s krásným vzkazem mi vyrobil sám.

No jo ale copak si z toho můžu nějakou nit vyndat ? Nemůžu Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ajka ajka | Web | 10. ledna 2013 v 2:04 | Reagovat

Týý jo... roztříděné zbytky, a ještě sešité do mnohakilometrového hada, to fakt nemám:-)))

2 Světluška 77 Světluška 77 | Web | 11. ledna 2013 v 12:14 | Reagovat

Moje 13. komnata už je pěkný hangár, někdy si říkám, že člověk by se měl na čas odstřihnout od všech nových invencí - ale když ony jsou taaak zajímavé :-) Dárek je krásný a od chlapa dvojnásob.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama