Kultura - Karel Gott

13. listopadu 2012 v 18:53 | Máculka |  Povídání
Včera se nám s přítelem povedlo prožít krásný večer.
Jeho rodiče se chystali jít na koncert Karla Gotta v K.Varech kam jsme chtěli i my ale už jsme nesehnali nějaké slušné lístky. Rodiče bohužel onemocněli a tak jsme si od nich lístky koupili cca 3h před začátkem koncertu. Děti jsme zdárně rozdali na nocování a nic nám nebránilo vyrazit.
KV Arena byla bez pár míst plná. Kvůli mě jsme přišli o začátek neb jsem nepřišla včas domů ale pak už večer byl parádní.
Karel je opravdu profesionál, vše bylo dokonalé, světla, hudebníci,žádný playback.
Poslechli jsme si nejen hity ale i písničky z nového alba. Nevadí, že je neznáme, melodie patřili světovým hitům takže jsme si celý koncert podupávali, tleskali, já si i prospěvovala :-)) Ale i slzička mi ukápla.
Jako hosty měl Moniku Absolonovou, Gabrielu Gunčíkovou a Dashu. Tu jsem nikdy neměla moc ráda ale když začala zpívat, úplně mi přebehl mráz po zádech.
Show to byla opravdu velká.
Řekla bych, že na živo má větší šmrnc, glanc a je mnohem větší sympaťák než v tv.Ke konci už bylo znát, že je nejspíš unavený ale to nic neubralo na jeho energii.
Jako jeden z přídavků byla i Lady Carneval kdy na podium přiběhly i brazilské tanečnice!
Přídavků bylo opravdu dost a tak jsme se domů vrátili až ve 22.30h

Jen škoda, že vedle nás seděl mladší muž s přítelkyní, který si o sobě evidentně myslel že je bůhví jak vtipný. Prostě blbci jsou všude....

Bohužel jsme si nevzali foťák a tak mám jen fotky z mého mobilu.


Jestli přijede příště znova, běžte se podívat, třeba se tam potkáme :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama